Przejdź do treści
Strona główna » Poradnie » Test NIFTY Plus

Test NIFTY Plus

Test NIFTY Plus – jedyne 1399 PLN

Jesteś w ciąży, więc naturalnie troszczysz się już nie tylko o siebie, ale również o rozwijające się pod Twoim sercem maleństwo. NIFTY Plus to bardzo dokładny i nieinwazyjny test prenatalny, którego skuteczność w wykrywaniu trisomii 21, 18 i 13 jest na poziomie 99%.

Badanie możesz wykonać już od 10 tygodnia ciąży, by wykryć ewentualne nieprawidłowości w budowie chromosomów w DNA dziecka. Test pozwala również na poznanie płci dziecka ze 100% pewnością.

Nasi lekarze

Katarzyna-Szczepanek

lek. Katarzyna Szczepanek

Justyna-Partyka-Lasota

lek. Justyna Partyka-Lasota

lek. Aleksandra Pałka-Tomczak

lek. Bartosz Cichoń

Marcin-Nylec

dr n. med. Marcin Nylec

Miroslawa-Mackiewicz

lek. Mirosława Mackiewicz

Karolina-Kowalczyk

dr n. med. Karolina Kowalczyk

Stanislaw-Wloch

dr hab. n. med. Stanisław Włoch

Test NIFTY Plus dla naszych Pacjentek w specjalnej cenie – 1399zł

Dlaczego NIFTY Plus?

Kto powinien zdecydować się na test NIFTY Plus?

Właściwie każda przyszła mama, ponieważ nieprawidłowości mogą zdarzyć się praktycznie w każdej ciąży. Możesz wykonać test, który da Ci informację o ryzyku wystąpienia trisomii, takich jak między innymi Zespół Pataua, Zespół Edwardsa, Zespół Downa, Zespół Klinefeltera, Zespół Jacobsa, Zespół potrójnego X. Badanie nie wymaga specjalnego przygotowania, gdyż do jego przeprowadzona wystarczy próbka krwi porównywalna z badaniem morfologicznym.

Wykonaj test, jeżeli:

Test NIFTY Plus dla naszych Pacjentek w specjalnej cenie – 1399zł

Będąc w ciąży, czuj się zaopiekowana kompleksowo.

W BlueMed masz pod ręką wszystkich specjalistów, od ginekologów, przez kardiologów, endokrynologów, laryngologów, aż po genetyków. To łącznie 13 poradni. Gdy urodzi się maluszek, o jego zdrowie zatroszczą się lekarze BlueMed KIDS. Jest to prawdopodobnie jedyne takie Centrum Medyczne, do którego dzieci uwielbiają przychodzić – bez strachu, bez bólu, z szacunkiem i w przyjaźni.
W naszych poradniach wykonujemy pełen zakres diagnostyki prenatalnej. Badania ultrasonograficzne w I, II i III trymestrze ciąży, echokardiografię, KTG oraz specjalistyczne testy.

FAQ

1. Ile kosztuje test NIFTY Plus?
Dla naszych Pacjentek mamy specjalną ofertę i prawdopodobnie najniższą cenę - 1399 PLN. BlueMed to 13 poradni specjalistycznych dla dorosłych.
2. Ile czeka się na wynik testu NIFTY Plus?
Kilka dni roboczych.
3. Do którego tygodnia ciąży można wykonać test NIFTY Plus?
Najczęściej badanie wykonujemy między 10. a 24. tygodniem ciąży, jednak później również jest to możliwe, jeżeli istnieją ku temu wskazania.
4. Czy wykonując test NIFTY Plus poznam płeć dziecka?

Na życzenie Pacjentki podawana jest płeć dziecka, gdyż test NIFTY PLUS definiuje ją ze 100% pewnością.

5. Czy decydując się na test NIFTY Plus muszę wykonać dodatkowo test PAPP-a?
Badania te różnią się od siebie. Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Genetyki Człowieka jasno komunikują, iż badanie DNA nie zastępuje badań przesiewowych i zaleca się ich wykonanie.
6. Czym różni się test NIFTY Plus od amniopunkcji?
Przede wszystkim poziomem ingerencji oraz charakterystyką. NIFTY jest badaniem przesiewowym, natomiast amniopunkcja jest badaniem diagnostycznym. Wykonując nieinwazyjny test NIFTY oceniamy ryzyko wystąpienia nieprawidłowości. Jeżeli w badaniu takowe się pojawią, lekarz może zalecić wykonanie badania potwierdzającego diagnozę.

Cennik

*Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest status Pacjentki BlueMed Clinic. Dotyczy to korzystania z jakiejkolwiek poradni w naszym Centrum.