Przejdź do treści
Strona główna » Poradnie » Test NIFTY Plus

Test NIFTY Plus

Test NIFTY Plus i NIFTY PRO Katowice – niższa cena

Jesteś w ciąży, więc naturalnie troszczysz się już nie tylko o siebie, ale również o rozwijające się pod Twoim sercem maleństwo. NIFTY to bardzo dokładny i nieinwazyjny test prenatalny, którego skuteczność w wykrywaniu trisomii 21, 18 i 13 jest na poziomie 99%. NIFTY Katowice? Wybieram BlueMed! NIFTY Plus – 1399 PLN NIFTY PRO – 1699 PLN
Badanie możesz wykonać już od 10 tygodnia ciąży, by wykryć ewentualne nieprawidłowości w budowie chromosomów w DNA dziecka. Test pozwala również na poznanie płci dziecka ze 100% pewnością. Uzupełnij badania prenatalne bezpiecznym, bezbolesnym i skutecznym testem NIFTY.

Nasi lekarze

Katarzyna-Szczepanek

lek. Katarzyna Szczepanek

Justyna-Partyka-Lasota

lek. Justyna Partyka-Lasota

lek. Aleksandra Pałka-Tomczak

lek. Bartosz Cichoń

Marcin-Nylec

dr n. med. Marcin Nylec

Miroslawa-Mackiewicz

lek. Mirosława Mackiewicz

Karolina-Kowalczyk

dr n. med. Karolina Kowalczyk

Test NIFTY Plus w BlueMed w cenie – 1399zł

Dlaczego NIFTY Plus?

Kto powinien zdecydować się na test NIFTY Plus?

Właściwie każda przyszła mama, ponieważ nieprawidłowości mogą zdarzyć się praktycznie w każdej ciąży. Możesz wykonać test, który da Ci informację o ryzyku wystąpienia trisomii, takich jak między innymi Zespół Pataua, Zespół Edwardsa, Zespół Downa, Zespół Klinefeltera, Zespół Jacobsa, Zespół potrójnego X. Badanie nie wymaga specjalnego przygotowania, gdyż do jego przeprowadzona wystarczy próbka krwi porównywalna z badaniem morfologicznym.

Test NIFTY PRO w BlueMed w cenie – 1699zł

Wykonaj test, jeżeli:

Test NIFTY Katowice - niższa cena

W BlueMed masz pod ręką wszystkich specjalistów, od ginekologów, przez kardiologów, endokrynologów, laryngologów, aż po genetyków. To łącznie 13 poradni. Gdy urodzi się maluszek, o jego zdrowie zatroszczą się lekarze BlueMed KIDS. Jest to prawdopodobnie jedyne takie Centrum Medyczne, do którego dzieci uwielbiają przychodzić – bez strachu, bez bólu, z szacunkiem i w przyjaźni.
W naszych poradniach wykonujemy pełen zakres diagnostyki prenatalnej. Badania ultrasonograficzne w I, II i III trymestrze ciąży, echokardiografię, KTG oraz specjalistyczne testy.

FAQ

1. Ile kosztują testy NIFTY?
Mamy prawdopodobnie najniższą cenę - NIFTY Plus 1399 PLN, a NIFTY PRO 1699 PLN.
2. Ile czeka się na wynik testu NIFTY?
Kilka dni roboczych.
3. Do którego tygodnia ciąży można wykonać test NIFTY?
Najczęściej badanie wykonujemy między 10. a 24. tygodniem ciąży, jednak później również jest to możliwe, jeżeli istnieją ku temu wskazania.
4. Czy wykonując test NIFTY poznam płeć dziecka?
Na życzenie Pacjentki podawana jest płeć dziecka, gdyż test NIFTY definiuje ją ze 100% pewnością.
5. Czy decydując się na test NIFTY Plus muszę wykonać dodatkowo test PAPP-a?
Badania te różnią się od siebie. Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Genetyki Człowieka jasno komunikują, iż badanie DNA nie zastępuje badań przesiewowych i zaleca się ich wykonanie.
6. Czym różni się test NIFTY od amniopunkcji?
Przede wszystkim poziomem ingerencji oraz charakterystyką. NIFTY jest badaniem przesiewowym, natomiast amniopunkcja jest badaniem diagnostycznym. Wykonując nieinwazyjny test NIFTY oceniamy ryzyko wystąpienia nieprawidłowości. Jeżeli w badaniu takowe się pojawią, lekarz może zalecić wykonanie badania potwierdzającego diagnozę.
7. Dlaczego NIFTY Katowice?
Posiadamy prawdopodobnie najniższą cenę testu NIFTY w naszej klinice BlueMed Katowice – 1399 PLN, gdzie w innych miastach wynosi ona – 2400 PLN.

Cennik