Przejdź do treści
Strona główna » Poradnie » Chirurg

Chirurg

Poradnia chirurgiczna

W BlueMed Clinic zapewniamy opiekę chirurgiczną oraz wykonujemy szeroki zakres drobnych zabiegów. Nasz zespół doświadczonych chirurgów oferuje najwyższą jakość usług, dbając o komfort i bezpieczeństwo każdego Pacjenta. Oferta obejmuje indywidualne konsultacje z doświadczonymi chirurgami, diagnostykę i planowanie leczenia.

Opinie Pacjentów

lek. Dominika Krakowczyk

Specjalizuje się w leczeniu onkologicznych schorzeń urologicznych.

O poradni

Zabiegi wykonywane w warunkach ambulatoryjnych, bez konieczności hospitalizacji. Minimalnie inwazyjne procedury, zapewniające szybki powrót do codziennych aktywności. Pełne wsparcie i opieka po zabiegach. Nasz zespół chirurgów posiada wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny. Zapewniamy spersonalizowaną opiekę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Dbamy o to, aby każdy zabieg przebiegał w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Nasze gabinety są wyposażone zgodnie z medycznymi standardami. Jeśli potrzebujesz konsultacji chirurgicznej lub planujesz drobny zabieg możesz zarezerwować wizytę telefonicznie lub poprzez formularz w kontakcie. 

Dbaj o swoje zdrowie z BlueMed Clinic

Dominika Krakowczyk - ZnanyLekarz.pl
Czy wiesz, że

Posiadamy 21 poradni dla dzieci w BlueMed KIDS

w tym również urologię dziecięcą

Leczymy między innymi:

FAQ

1. Co to są drobne zabiegi chirurgiczne?

Drobne zabiegi chirurgiczne to małoinwazyjne procedury medyczne, które zazwyczaj nie wymagają hospitalizacji. Obejmują one usuwanie znamion, brodawek, tłuszczaków, kaszaków, a także zabiegi na paznokciach, szycie ran czy biopsje.

2. Jak przygotować się do drobnego zabiegu chirurgicznego?

Przed zabiegiem należy skonsultować się z chirurgiem, który przekaże szczegółowe instrukcje dotyczące przygotowania. Ogólnie zaleca się unikanie jedzenia i picia na kilka godzin przed zabiegiem, odstawienie niektórych leków oraz odpowiednie przygotowanie skóry w miejscu zabiegu.

3. Czy mogę prowadzić pojazd po drobnym zabiegu chirurgicznym?

W większości przypadków można prowadzić pojazd po drobnym zabiegu chirurgicznym, jednak zależy to od rodzaju zabiegu i zastosowanego znieczulenia. Jeśli zabieg był wykonywany w znieczuleniu miejscowym i nie odczuwasz żadnych dolegliwości, możesz prowadzić. W przypadku zabiegów w znieczuleniu ogólnym lub sedacji, zaleca się, aby ktoś inny odprowadził Cię do domu.

4. Czy usunięcie zmiany skórnej zostawi bliznę?

Każdy zabieg chirurgiczny wiąże się z ryzykiem powstania blizny. Jednak doświadczony chirurg stara się zminimalizować widoczność blizn, stosując odpowiednie techniki szycia i zalecając właściwą pielęgnację rany. Blizny zazwyczaj bledną i stają się mniej widoczne z czasem.

4. Czy mogę opalać się po zabiegu chirurgicznym?

Zaleca się unikanie bezpośredniego nasłonecznienia oraz korzystania z solarium na obszarze, gdzie przeprowadzono zabieg, przez co najmniej kilka tygodni. Ekspozycja na słońce może wpłynąć na proces gojenia i zwiększyć ryzyko powstania ciemniejszych blizn. Używanie kremów z wysokim filtrem UV jest wskazane, gdy przebywasz na słońcu.