Przejdź do treści
Strona główna » Poradnie » Ortopeda

Ortopeda

Poradnia ortopedii

Dobre ortopeda to taki, który rozumie. Kontuzje zdarzają się praktycznie każdemu. Nasi lekarze wiedzą, jak sobie z nimi poradzić. Poradnia ortopedyczna BlueMed zapewnia kompleksową diagnostykę narządu ruchu. Boli? Sprawdź dlaczego!

Opinie Pacjentów

lek. Ludwina Machała

Ortopeda z 14. letnim doświadczeniem. Swoją wiedzę oraz doświadczenie zdobywała przede wszystkim na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

O poradni

Poradnia ortopedyczna BlueMed w Katowicach wychodzi naprzeciw potrzebom Pacjentów, którzy borykają się z przewlekłymi zespołami bólowymi, bądź doznali urazu, kontuzji, czy kwalifikują się do zabiegów operacyjnych. Leczenie rozpoczynamy zawsze od kompleksowej diagnostyki. Dzięki możliwościom sprzętowym możemy szybko i precyzyjnie ustalić przyczynę dolegliwości, by podjąć leczenie. Z doświadczenia wiemy, że wiele jednostek chorobowych w obrębie narządu ruchu można wyleczyć bez ingerencji chirurgicznej, a mając jednocześnie zaplecze fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne, otaczamy Pacjentów bardzo dobrą opieką.
Ludwina Machała - ZnanyLekarz.pl
Czy wiesz, że

Posiadamy 21 poradni dla dzieci w BlueMed KIDS

w tym również ortopedię dziecięcą

Leczymy między innymi:

Cennik

FAQ