Przejdź do treści
Strona główna » Poradnie » Dietetyk

Dietetyk

Poradnia dietetyki

Jelita, to nasz drugi mózg. To, co spożywamy, jest podstawą funkcjonowania naszego organizmu. Zaburzenia odżywiania mogą powodować wiele schorzeń, a odpowiednia dieta może znacząco poprawić jakość naszego zdrowia i życia.

Angelika Niedziela

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Wiedzę praktyczną zdobywała m. in. w szpitalach, domach pomocy społecznej i szkołach. Specjalizuje się w dietoterapii otyłości, zaburzeniach gospodarki węglowodanowej, dyslipidemiach, nadciśnieniu tętniczym, chorobach zapalnych jelit oraz zaburzeniach hormonalnych.

Irena Mańkiewicz-Żurawska

O poradni

Odżywianie ma ogromne znaczenie. W naszej poradni dietetycznej zajmujemy się leczeniem wielu schorzeń, takich jak: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, zaburzenia hormonalne oraz innych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Proces leczenia poprzedzony zostaje szczegółowym wywiadem oraz interpretacją badań diagnostycznych, a dietoterapia dostosowana do stanu zdrowia Pacjenta. Wiemy, jak ważne jest holistyczne podejście do zdrowia. Wiemy też, że dieta nie powinna być karą. Jest smacznie, prosto i skutecznie.
Angelika Niedziela - ZnanyLekarz.pl
Czy wiesz, że

Posiadamy 21 poradni dla dzieci w BlueMed KIDS

w tym również dietetykę dziecięcą

Leczymy między innymi:

Cennik

FAQ