Przejdź do treści
Strona główna » Poradnie » Neurolog

Neurolog

Poradnia neurologiczna

Poradnia neurologiczna specjalizuje się w leczeniu chorób układu nerwowego. Do poradni najczęściej zgłaszają się Pacjenci borykający się z problemami w obrębie kręgosłupa, utratą pamięci i orientacji w terenie oraz chronicznymi bólami głowy.

Opinie Pacjentów

Przemyslaw-Puz

dr n. med. Przemysław Puz

Specjalista neurolog, zastępca Ordynatora Oddziału Neurologii Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca w Katowicach.

O poradni

Specjalistyczna poradnia neurologiczna BlueMed świadczy kompleksowe usługi w zakresie diagnozowania i leczenia chorób obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Do najczęstszych schorzeń, z jakimi zgłaszają się do nas Pacjenci, należą: przewlekłe bóle głowy (migreny), choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane, chroniczne bóle kręgosłupa oraz choroby genetyczne. Nasi specjaliści cechują się holistycznym podejściem do Pacjenta, uwzględniając w leczeniu pozostałe aspekty jego zdrowia.
Przemysław Puz - ZnanyLekarz.pl

Nie zawsze objawy są jednoznaczne. Wiele chorób potrafi rozwijać się w nieswoisty sposób. W BlueMed posiadamy poradnię genetyczną, w której wykonywane są testy nowej generacji, dające odpowiedź na wiele pytań o zdrowie. 
Sprawdź ofertę GenCheck

Czy wiesz, że

Posiadamy 21 poradni dla dzieci w BlueMed KIDS

w tym również neurologię dziecięcą

Leczymy między innymi:

Cennik

FAQ