Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Laseroterapia – idealny  prezent na Dzień Matki

Laseroterapia – idealny  prezent na Dzień Matki

26 maja – święto naszych mam

Dzień Matki to wyjątkowy dzień dedykowany naszym rodzicielkom, podczas którego chcemy wyrazić wobec nich naszą miłość i wdzięczność. Wybór idealnego prezentu może być trudny, zwłaszcza jeśli chcemy, aby był nie tylko piękny, ale i wartościowy, praktyczny, a także związany z  troską o zdrowie i długie życie. Wiele z naszych mam przez lata ukrywa swoje dolegliwości związane ze zdrowiem intymnym, uznając je za wstydliwe, a po latach może się okazać, że jest już za późno na ich wyleczenie. Dlatego chcielibyśmy Wam przedstawić idealny prezent na Dzień Matki — voucher o określonej wartości, uprawniający do skorzystania z usług w naszym Centrum Medycznym BlueMed. Zdrowie intymne jest jednym z najważniejszych aspektów kobiecości, zatem odpowiednia pielęgnacja i troska o okolice intymne są niezbędne dla komfortowych zbliżeń z partnerem, dobrego samopoczucia czy własnej satysfakcji seksualnej. Naszą propozycją wykorzystania vouchera dla mam jest zabieg z użyciem innowacyjnego lasera CO2.

Laseroterapia – idealny prezent

Laser CO2 w ginekologii to zaawansowana technologia, która wykorzystuje wiązkę światła laserowego do stymulacji procesów naprawczych w organizmie. W Centrum Medycznym Bluemed szczególne zastosowanie lasera CO2 wykorzystujemy do bezbolesnych zabiegów ze względu na bezpieczeństwo i skuteczność metody, która pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty przy minimalnym ryzyku i krótkim czasie rekonwalescencji, a przecież zależy nam, aby zdrowie naszych mam towarzyszyło im do końca życia. Cenimy to, że laseroterapia rewolucjonizuje podejście do wielu zabiegów i terapii związanych z kobiecym zdrowiem intymnym, a także pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i problemów zdrowotnych.

Poród – wyzwanie dla dróg rodnych

Zdrowie intymne jest ważne dla kobiet w każdym wieku, ale szczególnie istotne staje się po porodzie. Poród naturalny może powodować różnorodne zmiany w ciele kobiety, w tym osłabienie mięśni dna miednicy, nietrzymanie moczu i suchość pochwy. Są to objawy, o których mamy boją się mówić lub nie zdają sobie sprawy, że nieleczone latami mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych i braku satysfakcji z życia seksualnego. Brak świadomości wśród mam na temat metod leczenia schorzeń okolic intymnych może przyczynić się do komplikacji zdrowotnych w przyszłości. Poza zdrowiem, dzięki naszym Pacjentkom jesteśmy świadomi jaki dyskomfort niosą dolegliwości intymne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zabiegi z wykorzystaniem lasera CO2 zwrócił kobietom swobodę, wolność i zadowolenie z życia. Pragniemy, aby nasze Pacjentki czuły się dobrze w swoim ciele, bardziej atrakcyjne, odzyskały utraconą pewność siebie i przede wszystkim były zdrowe. Nasze usługi obejmują leczenie suchości pochwy, liszaja twardzinowego sromu, wysiłkowego nietrzymania moczu, korektę blizn po nacięciu krocza lub cięciu cesarskim, a także zabiegi rewitalizujące i ujędrniające pochwy, warg sromowych i okolic intymnych. 

Podziękowania Miłość i poświęcenie, jakie okazuje każda mama swojemu dziecku, są bezcenne. W ramach wdzięczności warto podarować swojej mamie, partnerce czy przyjaciółce voucher, dzięki któremu wyrazisz swoją troskę o jej zdrowie intymne i możesz zapobiec rozwojowi chorób związanych z porodem. Aby zamówić voucher, napisz do nas na adres e-mail: rejestracja@bluemed.pl lub zadzwoń – 32 889 89 89.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *