Przejdź do treści

Dr n.med. Wojciech Wawrzynek

Specjalizacje:

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Od 2010 do 2016 roku prezes, a obecnie wiceprezes Oddziału Śląskiego Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Na co dzień kieruje Zakładem Diagnostyki Obrazowej w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Wieloletni pracownik naukowy w Katedrze Radiologii i Medycyny Nuklearnej Wydziału Lekarskiego w Katowicach. Od roku 2014 konsultant wojewódzki z dziedziny Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.

Opinie Pacjentów

„Pan W.Wawrzynek wykonał szczegółową diagnozę .Pełen profesjonalizm wiedza i siła spokoju i umiejetność wytłumaczenia mi przebiegu choroby,jestem spokojny o moje zdrowie.Przemiła wizyta Polecam z całego serca” (żródło: znanylekarz)

Marek B

„Bardzo przyjemna osoba z Pana doktora, spokojnie wszystko wyjaśniał, dokładnie przede wszystkim. Potwierdził przypuszczenia poprzedniego lekarza, gdzie inny natomiast specjalista nie dostrzegł danych punktów podczas badania. Gorąco polecam.” (żródło: znanylekarz)

Ewa
wojciech wawrzynek radiolog katowice
Wojciech Wawrzynek – ZnanyLekarz.pl