Przejdź do treści

Dr Sebastian Mosiej

Specjalizacje:

Specjalista chirurgii ogólnej
Specjalista chirurgii onkologicznej

Asystent w Oddziale Chirurgii Onkologicznej ZCO w Dąbrowie Górniczej .
Były asystent Kliniki Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii Oddział w Krakowie .

Działalność zawodowa to przede wszystkim diagnostyka i leczenie raka piersi , czerniaka , nowotworów złośliwych przewodu pokarmowego oraz raka tarczycy .

W przypadku raka piersi, dr Sebastian Mosiej wykonuje pełen zakres zabiegów operacyjnych od leczenia oszczędzającego pierś ( również z użyciem technik onkoplastycznych ) do amputacji w tym podskórnych z jedno czasową rekonstrukcją a także rekonstrukcji piersi po przeprowadzonym leczeniu używając implantów oraz płatów skórno-mięśniowych min. z mięśnia najszerszego grzbietu.

Dodatkowo jest zaangażowany w diagnostykę nowotworów złośliwych przewodu pokarmowego wykonując gastroskopie oraz kolonoskopię w Pracowni Endoskopowej.

Operacje takie jak laparoskopowe wycięcie pęcherzyka żółciowego , przepukliny itp. przeprowadza w Oddziale Chirurgii Krótkoterminowej w Centrum Medycznym w Będzinie

Dr Sebastian Mosiej regularnie uczestniczy w konferencjach, szkoleniach i kursach w Polsce oraz w za granicą.

Opinie Pacjentów

„Rzeczowy i szybki kontakt z Panem doktorem jest wielką zaletą. Dziękuje też za empatię i wyrozumiałość dla mojego stresu przed zabiegiem chirurgicznym. Rana zagoiła się szybko i blizna jest bardzo estetyczna.” (żródło: znanylekarz)

Patrycja

„Świetny fachowiec, bardzo dobry chirurg z dużym doświadczeniem i wprawą. Rzeczowy, konkretny a do tego życzliwy i sympatyczny. Bardzo polecam.” (żródło: znanylekarz)

Ewa W.
sebastian mosiej chirurg katowice
Sebastian Mosiej – ZnanyLekarz.pl