Przejdź do treści

Dr Mirosława Mackiewicz

Specjalizacje:

Specjalista ginekologii i położnictwa
Ginekologia dziecięca

Dr Mirosława Mackiewicz od 2004 roku pracuje w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa w ramach Bloku Porodowego, Oddziału Patologii Ciąży, Położnictwa i Ginekologii Operacyjnej. Klinika posiada III stopień referencyjności w zakresie Patologii Ciąży i opieki nad noworodkiem.

Od 2011 roku jest specjalistą ginekologii i położnictwa.

Posiada doświadczenie zarówno w pracy w ambulatorium jak i na Oddziale Patologii Ciąży ,Bloku Porodowym. Wykonuje zabiegi w zakresie cięć cesarskich, operacji laparoskopowych, także laparoskopowego sprawdzania drożności jajowodów, histeroskopowych, miomektomii konserwatywnej, zabiegów w obrębie szyjki macicy, histerektomii, amputacji nadszyjkowych, operacji przeprowadzanych w wysiłkowym nietrzymaniu moczu, plastyki przedniej i tylnej krocza.

Od 2015 roku jest asystentem na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniewersytetu Medycznego w Katowicach. Prowadzi zajęcia z ginekologii i położnictwa.

Dr Mackiewicz posiada certyfikaty Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Biegle rozmawia w języku rosyjskim oraz ukraińskim.Posługuję się w stopniu komunikatywnym językiem angielskim i litewskim.

Opinie Pacjentów

„Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Doktor poświęciła nam naprawdę dużo czasu, wszystko wyjaśniła. Dzidziuś oglądała bardzo długo z każdej strony. Uspokoiła nas.” (źródło: znanylekarz)

kg

„Miałam okazję poznać Panią doktor w szpitalu i jest to wspaniała specjalistka i cudowna osoba. Lekarz z powołania! Pod okiem Pani doktor można czuć się bardzo dobrze zaopiekowanym.” (źródło: znanylekarz)

Ramona S.
mirosława mackiewicz ginekolog katowice
Mirosława Mackiewicz – ZnanyLekarz.pl