Przejdź do treści

Dr n.med. Jakub Ciosek

Specjalizacje:

Specjalista chirurgii ogólnej
Specjalista chirurgii onkologicznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej.

W 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej, w 2013 roku obronił pracę doktorską otrzymując stopień doktora nauk medycznych, w 2020 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej.

Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Współautor licznych publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach chirurgicznych oraz doniesień zjazdowych prezentowanych na sympozjach naukowych.

Zawodowo związany z Katedrą i Kliniką oraz Oddziałem Chirurgii Przewodu Pokarmowego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Wieloletnia praca w klinice przełożyła się na doświadczenie i umiejętności zdobyte w zakresie chirurgii jamy brzusznej, i chirurgii onkologicznej.

Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych.

Opinie Pacjentów

„Bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz. Ma wspaniałe podejście do pacjenta i poświęca mu dużo czasu. Jest przy tym chirurgiem na najwyższym poziomie. Zabieg przeprowadzony w szpitalu CSK w Katowicach, bez żadnych komplikacji i z nadzwyczaj szybkim powrotem do zdrowia. Specjalista godny polecenia. Dziękuję bardzo!!!” (żródło: znanylekarz)

Włodzimierz

„Mimo, że nie miałam jakoś bardzo poważnego zabiegu, pan doktor poświęcił mi swój czas i uwagę również w okresie mojej rekonwalescencji, jak i na wizytach kontrolnych. Wykazał się też dużym zrozumieniem, gdyż moje 'schorzenie’ było dla mnie bardzo wstydliwe. Z dr Cioskiem jest też możliwy kontakt telefoniczny, choć ja oczywiście starałam się jego nie nadużywać. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze… :)” (żródło: rankinglekarzy)

Krystyna
jakub ciosek chirurg katowice
Jakub Jerzy Ciosek – ZnanyLekarz.pl