Przejdź do treści

Prof. nadzw. dr hab.n.med. Aleksandra Jezela-Stanek

Specjalizacje:

Specjalista genetyki klinicznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalista w zakresie genetyki klinicznej. Od kilkunastu lat zajmuje się diagnostyką genetycznych przyczyn prowadzących do wystąpienia niepowodzeń ciąż, wad wrodzonych czy zaburzeń rozwoju.

Oferuję konsultacje dotyczące wyników badań genetycznych, wizyty dla osób z problemami położniczymi (niepłodność, poronienia, nieprawidłowe wyniki badań prenatalnych) czy chorobami genetycznymi oraz nowotworami w rodzinie, a także dla rodzin z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi.

Prof. Aleksandra Jezela-Stanek oferuje Państwu:
– objaśnienie wyników badań genetycznych (w tym WES), przede wszystkim określenie skutków jakie są z nimi związane i wskazanie dalszego postępowania,
– udzielenie informacji na temat dostępnych badań genetycznych, w tym prenatalnych, nieinwazyjnych oraz preimplantacyjnych (PGD),
– objaśnienie wyników badań prenatalnych oraz określenie wskazań do dalszej diagnostyki,
– określenie ryzyka i wskazanie badań zalecanych dla pozostałych członków rodziny.

Opinie Pacjentów

„Dziękuję z całego serca. Pani doktor jest najlepszym lekarzem . Mój syn mimo, iż ma wyniki wes to inny lekarz go ozdrowil bo liczy się marketing. Pani doktor bardzo mi wszystko wyjaśniła i już mogę spać spokojnie bo mamy diagnozę . Nie musimy znowu kolejnego półtora roku spędzić w szpitalach . Najlepszy lekarz . Proszę nie wahać się bo na prawdziwego genetyka bardzo trudno trafić . Dziękuję Pani Doktor z całego serca” (żródło: znanylekarz)

Patrycja O.

„Wspaniała osoba z ogromną wiedzą. Mówi prosto i konkretnie. Wyjaśnia i cierpliwie odpowiada na pytania. Tego oczekiwałam. Polecam.” (żródło: znanylekarz)

Paulina K.
aleksandra jezela-stanek genetyk katowice
Aleksandra Jezela- Stanek – ZnanyLekarz.pl