Przejdź do treści

Dr Agnieszka Gajda-Karpik

Specjalizacje:

Specjalista endokrynologii
Specjalista chorób wewnętrznych

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalista endokrynologii oraz chorób wewnętrznych. Tytuł specjalisty w dziedzinie endokrynologii uzyskała pracując w Zakładzie Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej Instytutu Onkologii w Gliwicach.
Swoje kwalifikacje zawodowe stale podnosi poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach w zakresie endokrynologii i ultrasonografii. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Opinie Pacjentów

„Bardzo przyjazna Pani doktor, z dokładnością podchodzi do każdego pacjenta. Szczegółowo i cierpliwie omawia kolejne etapy leczenia.” (żródło: znanylekarz)

Paula

„Pani doktor to bardzo sympatyczna osoba, pełna spokoju i zaangażowania w to co robi, stres na wizycie znika jak za pomocą czarodziejskiej różdżki. Pani doktor dokładnie przeprowadza wywiad, analizuje dotychczasowe badania a tak jak w moim przypadku kieruje na kolejne badania, w gabinecie mialam przeprowadzone USG i bardzo szczegolowo wyjaśnione to się bardzo chwali. Wizyta przebiega w spokoju, bez pośpiechu, z dokładnym omówieniem wszystkiego. Polecam z całego serca Panią doktor każdemu!!!” (żródło: znanylekarz)

Jolanta
Agnieszka Gajda-Karpik – ZnanyLekarz.pl